• +31 (0) 167 521 717
  • info@krafton.de

Krafton 500×40

Krafton GVK brugplank 500.40

Technische informatie

Plank 500×40 mm is de lichtere  variant van de Plank 500×55. Deze plank wordt voornamelijk als dek toegepast bij fiets- en voetgangersbruggen en is geschikt voor een puntlast van 500kg. De planken zijn uit voorraad op 5, 6 en 7 meter leverbaar waardoor zaagverliezen tot een minimum worden beperkt. Ook is bij voldoende aantallen productie op maat mogelijk.

L/Overspanning (mm)5007501000125015002000
200Doorbuiging (mm)2,53,85,06,37,510,0
Belasting (kN)253,875,221,716,29,44,0
250Doorbuiging (mm)2,03,04,05,06,08,0
Belasting (kN)203,160,225,413,07,53,2
400Doorbuiging (mm)1,31,92,53,13,85,0
Belasting (kN)126,937,615,98,14,72,0
MaximaalToelaatbare belasting (kN)329,7219,8164,8111,477,343,5

Slijtlaag (Anti-Slip)

Optioneel kunnen de planken worden voorzien van een slijtlaag of antislip. Slijtlagen kunnen in diverse kleuren en korrelgroottes door ons worden aangebracht. Ook kunnen de planken optioneel worden voorzien van een afwerkrand.

De hechting van onze slijtlaag is zeer goed en wordt bij ons in de fabriek aangebracht. Tussen de BIJL planken en de slijtlaag kan geen vocht of lucht komen zoals bij hout wel het geval is doordat hout werkt. Hierdoor is de levensduur van de slijtlaag langer en vergt het minder onderhoud.

Krafton anti-slip laag

Bevestigingsmethoden

Onze planken kunnen op verschillende manieren vastgemaakt worden aan de verschillende soorten en materialen ondercontructies. Voor elke situatie hebben een optimale oplossing waar we u graag over verder informeren. Deze bevestigingsmethoden zijn tevens onderdeel van de DIBt certificering.