• +31 (0) 167 521 717
  • info@krafton.de

Krafton 500×55

Krafton GVK brugplank 500.55

Technische informatie

Plank 500×55 mm wordt voornamelijk als dek toegepast bij fiets- en voetgangersbruggen en is geschikt voor een maximale onbedoelde voertuigenbelasting van 12 ton. De planken zijn uit voorraad leverbaar. We hebben diverse lengtes (5, 6 en 7 meter) op voorraad waardoor zaagverliezen tot een minimum worden beperkt. Ook is bij voldoende aantallen productie op maat mogelijk. Materiaal opbouw: ca. 60 % (gewichtsprocenten) glasvezel, unidirectionaal en continu-matten en ca. 40% (gewichtsprocenten) polyesterharsmix. De planken worden geproduceerd inclusief een scheurweefsel waardoor de slijtlaag makkelijker aan te brengen is.

L/Overspanning (mm)5007501000125015002000
200Doorbuiging (mm)2,53,85,06,37,510,000
Belasting (kN)360,6154,765,333,419,38,2
250Doorbuiging (mm)2,03,04,05,06,08,0
Belasting (kN)360,6123,852,226,715,56,5
400Doorbuiging (mm)1,31,92,53,13,85,0
Belasting (kN)261,077,332,616,79,74,1
MaximaalToelaatbare belasting (kN)360,6240,4174,9112,077,843,7

Slijtlaag (Anti-Slip)

Optioneel kunnen de planken worden voorzien van een slijtlaag of antislip. Slijtlagen kunnen in diverse kleuren en korrelgroottes door ons worden aangebracht. Ook kunnen de planken optioneel worden voorzien van een afwerkrand.

De hechting van onze slijtlaag is zeer goed en wordt bij ons in de fabriek aangebracht. Tussen de BIJL planken en de slijtlaag kan geen vocht of lucht komen zoals bij hout wel het geval is doordat hout werkt. Hierdoor is de levensduur van de slijtlaag langer en vergt het minder onderhoud.

Krafton anti-slip laag

Bevestigingsmethoden

Onze planken kunnen op verschillende manieren vastgemaakt worden aan de verschillende soorten en materialen ondercontructies. Voor elke situatie hebben een optimale oplossing waar we u graag over verder informeren. Deze bevestigingsmethoden zijn tevens onderdeel van de DIBt certificering.